İSTANBUL GÜVERCİN YETİŞTİRENLER BİRLİĞİ

Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA'dan DÖNEK RESİMLERİ

+4
İBRAHİM ÖZDEMİR
İBRAHİM GÖKKAYRAK
hüseyin
BARIŞ ÇOLAK
8 posters

İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA'dan DÖNEK RESİMLERİ Empty İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA'dan DÖNEK RESİMLERİ

Mesaj tarafından BARIŞ ÇOLAK Ptsi Mayıs 04, 2009 11:09 am

İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA'dan DÖNEK RESİMLERİ 69776656

İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA'dan DÖNEK RESİMLERİ 17672094

İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA'dan DÖNEK RESİMLERİ 32985758

İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA'dan DÖNEK RESİMLERİ 76300623

İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA'dan DÖNEK RESİMLERİ 13151299

İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA'dan DÖNEK RESİMLERİ 98968293

BARIŞ ÇOLAK

İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA'dan DÖNEK RESİMLERİ Empty Geri: İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA'dan DÖNEK RESİMLERİ

Mesaj tarafından hüseyin Ptsi Mayıs 04, 2009 4:57 pm

SÜPER Very Happy

hüseyin

İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA'dan DÖNEK RESİMLERİ Empty Geri: İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA'dan DÖNEK RESİMLERİ

Mesaj tarafından İBRAHİM GÖKKAYRAK Ptsi Mayıs 04, 2009 7:33 pm

Barış merhaba

DÖNEKLERİN göz dolduruyorlar güle gele besle

SAYGILARIMLA
İBRAHİM GÖKKAYRAK

İBRAHİM GÖKKAYRAK

Mesaj tarafından İBRAHİM ÖZDEMİR Salı Mayıs 05, 2009 9:56 pm

Paylasım için tesekurler usta.
Ayrıca bu kadar temiz baktıgınız içinde tesekurler.
Atmacasız .bol yavrulu bir sezon gecirmeniz dileğiyle
Saygılar..

İBRAHİM ÖZDEMİR

Mesaj tarafından ali hakan Salı Mayıs 05, 2009 11:32 pm

selam değerli dostum ...maşallah birbirin den güzel kareler bunlar tüylerince hayrını görün...
ali hakan
ali hakan

Mesaj tarafından BARIŞ ÇOLAK Çarş. Mayıs 06, 2009 5:43 pm

Güzel dilekleriniz için hapinize teşekkürler..

BARIŞ ÇOLAK

Mesaj tarafından Ayhan KARATAŞ Cuma Mayıs 29, 2009 1:11 pm

cok guzel kuslar allah emekleriniiz bosa cıkarmasın
Ayhan KARATAŞ
Ayhan KARATAŞ

Mesaj tarafından BARIŞ ÇOLAK Cuma Mayıs 29, 2009 2:54 pm

Güzel dileklerin için teşekkürler aramıza tekrar hoşgeldin...

BARIŞ ÇOLAK

Mesaj tarafından GOKHANSENYUVA C.tesi Mayıs 15, 2010 9:44 am

arekadasım masallah güzel kusların var bende halkalıda yım adana ucuruyorum ama döneğe merak sardım 3 takım dönek aldım biryerden ama kanatlarını cekmıstim yeni yeni geldiler ama ayağını yerden kesen gidiyor 3 tane kaldı onlar ne olacak bilmiyorum dönek alıstırmanın değişik bir formulu varmı.. yardımcı olurmusun bana simdiden saol

GOKHANSENYUVA

Mesaj tarafından BARIŞ ÇOLAK Ptsi Mayıs 17, 2010 12:00 pm

Gökhan arkadaşım dönek kuşu gercekten zor bir ırkdır ilk önce diyer ırk larda olduğu gibi damarı sağlam olması lazım benim kanım damarı sağlam kuşlar pek karşımıza cıkmıyor ben bunuda dönek lerin cok oynanmasına bağlıyorum eğer eline soyu belli damarı sağlam yani sadakatli kuş bulabiliyorsan ne mutlu sana tabi bunun yanında vasıflı larınıda yapmasılazım birde dönek kuşunu ucuran arkadaşlar biraz dikkatli olmaları lazım dönek kuşunu ucuran arkadaşlar kuşunu havada zapdetmesini bilmeli kuşuna yön vere bilmeli yani aynı ata binen jokey gibi kuşunu yönlendirebilmeli alıştırma evresinde sabırlı davranmalı etrafı tanıması vede benim yaptığım başka bir olayda illaki kart kuşsa eşleyip ilk ağız yavrularını almadan ucurmuyorum yinede ben kendi adıma dönüçü ırklar içinde dönek ve dolapcıdan aldığım hazı başka hiç bir ırkta bulamıyorum biraz daha sadakatli kuş ararsan dönüş sitilleri bir birine fazla benzemez ama dolapcıyı sana tavsiye edebilirim dolapcıda aradığını bulabilirsin sanırım havada kalış süresi dönüş performansı deviri sadakati daha iyidir birde iyi bir ırk elde edersen çok daha zevk alacağına emin ol..

SAYGILARLA;Barış ÇOLAK

BARIŞ ÇOLAK

Mesaj tarafından ÖZGÜR GÜNGÖR C.tesi Mayıs 22, 2010 2:15 pm

Barış abinin ne kadar dönek ve dolapcılara gönülden bağlı olduğunu yakinen bilenlerdenim cevremde gördüğüm kuşculardan onu belkide farklı kılan kuşlarına yaklaşım tarzı kuşlara kuş olduğu için deyilde kendinden bir parça gibi görenlerden elindeki döneklere gelicek olursak iyi ırklar olduğunu biliyorum barış abi öyle herkezden kuş alıp ermez barış abicim emeyine sağlık bol yavrulu sezonlar

ÖZGÜR GÜNGÖR

- Similar topics