İSTANBUL GÜVERCİN YETİŞTİRENLER BİRLİĞİ

Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BUNLARDA BENİM ISPARTADAN SATILIK DOLAPCILARIM

2 posters

BUNLARDA BENİM ISPARTADAN SATILIK DOLAPCILARIM Empty BUNLARDA BENİM ISPARTADAN SATILIK DOLAPCILARIM

Mesaj tarafından dolapcıosman Cuma Mayıs 01, 2009 11:32 am

BUNLARDA BENİM ISPARTADAN SATILIK DOLAPCILARIM S7300376jpg

BUNLARDA BENİM ISPARTADAN SATILIK DOLAPCILARIM Snc11240jpg

BUNLARDA BENİM ISPARTADAN SATILIK DOLAPCILARIM Snc11241jpg

Kuşlar benim kendi beslediğim kuşlardır kuşları havada görmekisteyenler ıspartada oturuyorum yolu düşen arkadaşları beklerim herzaman bana ulşabilmek için 0544 969 81 00 yada msn.guvercinlerimleben@hotmail.com

dolapcıosman

BUNLARDA BENİM ISPARTADAN SATILIK DOLAPCILARIM Empty Geri: BUNLARDA BENİM ISPARTADAN SATILIK DOLAPCILARIM

Mesaj tarafından demircioqlu C.tesi Ağus. 21, 2010 3:38 am

toptan olarak almak mumkun ise ciddi alıcıyım haber verırsen sevınırım 05357448440

demircioqlu

BUNLARDA BENİM ISPARTADAN SATILIK DOLAPCILARIM Empty Geri: BUNLARDA BENİM ISPARTADAN SATILIK DOLAPCILARIM

Mesaj tarafından dolapcıosman C.tesi Ağus. 21, 2010 9:19 am

arkadaşım sana numara vereyim çok sevdiğim abimdir ali osman,dan aldım dersin 0542.560.63.05 halil.ibrahim.turan ISPARTA

dolapcıosman

Mesaj tarafından demircioqlu Paz Ağus. 22, 2010 3:11 am

kaç adet oldugunu ve ne kadar istedıgını söyleme imkanın varsa eger anlaşırsak ziyaret etmeyı dusnuyoruz...toptan almak niyetindeız...

demircioqlu

Mesaj tarafından dolapcıosman Ptsi Ağus. 23, 2010 9:02 am

arkadaşlar ben ısparta dışındayım 7 aydır kuşlarla ilgilenemiyorum vermiş olduğum numarayı arasanız size mutlaka yardımcı olacaktır aliosman,dan aldım numarayı demeniz yeterli 0542.560.63.05 HALİL İBRAHİM TURAN.

dolapcıosman

- Similar topics