İSTANBUL GÜVERCİN YETİŞTİRENLER BİRLİĞİ

Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muğla'dan Kucak Dolusu Selamlar

5 posters

Muğla'dan Kucak Dolusu Selamlar Empty Muğla''dan Kucak Dolusu Selamlar

Mesaj tarafından Hüseyin BAŞOĞLAN Cuma Mayıs 15, 2009 10:46 am

Herkese Merhaba ;
1986 Nisanında Muğla'nın Küçük bir köyü olan Doğanköyde doğdum. Halen daha aynı köyde yaşamaktayım.Köyümüz Merkez Muğla'ya yaklaşık 10 km uzaklıkta olmakla beraber merkeze en yakın yerleşim birimlerinden birisidir. Bulunduğum bölgede çok sayıda dolapçı yetiştiricisi bulunmakla birlikte, dönek yetişticileri ve bölgemize ait ırklardan sesli Muğla arapları, akalıları, islileri, gökleri, beyazları gibi renk çeşidi bol ırklarımızda yetişticilerin %90 lık kesiminde bulunmaktadır. Güvercin ırklarının büyük çoğunluğunun yetiştirilip, üretildiği Muğlamızda güvercin tutkusu 10 evden 4 tanesinde var denilebilir.

23 yaşındayım, öğrenimimi Muğla'da sürdürmekteyim. Şu anda Muğla Meslek Yüksek Okulu Endüstriyel Elektronik bölümünde okumaktayım. Avcılık ve bilgisayar ağırlıklı hobilerimin yanı sıra seyahat etmeyi severim. Kendimi bildim bileli yaşça ve tecrübe sahibi olarak büyük abilerim sayesinde dolapçı ırkımıza gönül vermiş birisiyim. Kostüm ağırlıklı yetiştiriciliğin yanı sıra yavruların performanslarını izlemeyi, seyislik yapmayı seven birisiyim.
6 yıldır web tasarımı ile uğraşmakla beraber birçok internet sitesinde boş vaktimin bolluğundan yana yöneticilik yapmaktayım.
kuscular.org, guvercinresimleri.com sitelerinin yanı sıra yaklaşık olarak 20 adet güvercinlerle ilgili sitenin kuruculuğunu, aynı zamanda yöneticiliğini yapmaktayım.
Dolapçı ırkı güvercinlere karşı inanılmaz derecede bir sevgi var içimde, kostümden ziyade havadaki dansları beni adeta büyülemektedir.
Dolapçı besleyen arkadaşları, gönül veren arkadaşları tanıyıp dostluklar kurmak büyük bir mutluluk olacaktır. Dolapçı güvercinlerine emek veren, yetiştiren, uçuran tüm yetiştiricilerimize, güvercinleri ile birlikte sağlıklı, mutlu nice sezonlar geçirmelerini diler, bu siteninde güvercin camiasına hayırlı uğurlu olmasını dilerim..
Saygılarımla.
Hüseyin BAŞOĞLAN
Hüseyin BAŞOĞLAN
Hüseyin BAŞOĞLAN

Muğla'dan Kucak Dolusu Selamlar Empty ARAMIZA HOŞGELDİN

Mesaj tarafından DOĞAN SİLAHTAR Ptsi Mayıs 18, 2009 4:31 pm

Hüseyin kardeşim aramıza hoşgeldin bizlerde muğlaya kucakdolusu sevgi gönderiyoruz.
bizlerle değerli paylaşımlarını sabırsızlıkla belliyoruz biliyoruz elinde güzel kuşlar var bizlerle resimlerini paylaşırsan sevinirim..
DOĞAN SİLAHTAR
DOĞAN SİLAHTAR

Muğla'dan Kucak Dolusu Selamlar Empty Geri: Muğla'dan Kucak Dolusu Selamlar

Mesaj tarafından HÜSEYİN ÜNAL Cuma Mayıs 22, 2009 7:00 pm

aramıza hoşgeldin evet doğan arkadaşıma katılıyorum siteleri takip ettiğimkadarıyla güzel dolapcıların var paylaşırsan seviniriz..

SAYGILARLA

HÜSEYİN ÜNAL

Mesaj tarafından Hüseyin BAŞOĞLAN Çarş. Mayıs 27, 2009 12:52 pm

Merhabalar. Öncelikle teşekkür ederim. Dolapçılarımdan bu yıl fazla verim alamadım. Aslında biraz ilgi göstermem gerekliydi. Zamanımın çok kısıtlı olması nedeniyle çapraz eşlenmeler ile kostümü bozuk bir sürü yavru çıktı.
Elimde şu anda yenilerden resim malesef yok. Kısa süre içerisinde çekip buraya koyarım. Teşekkürler.
Hüseyin BAŞOĞLAN
Hüseyin BAŞOĞLAN

Mesaj tarafından İBRAHİM GÖKKAYRAK Çarş. Mayıs 27, 2009 9:29 pm

Dolapçı besleyen arkadaşları, gönül veren arkadaşları tanıyıp dostluklar kurmak büyük bir mutluluk olacaktır. Dolapçı güvercinlerine emek veren, yetiştiren, uçuran tüm yetiştiricilerimize, güvercinleri ile birlikte sağlıklı, mutlu nice sezonlar geçirmelerini diler, bu siteninde güvercin camiasına hayırlı uğurlu olmasını dilerim..
Saygılarımla.
Hüseyin BAŞOĞLAN

Sayın Hüseyin Başoğlan öncelikle aramıza HOŞ GELDİN

Yukardaki yazını alıntı yapmamın sebebi yazını okuman vede gözden geçirmen kendi sitende YAKINEN TANIMADIĞIN KİŞİLER olarak ben ve diğer benim tanıdıklarıma yani arkadaşlarıma HAKARETLER EDEREK SİTENDE İSTEDİĞİN GİBİ TANIMADIĞIN KİŞİLERE KİŞİSEL YAZILAR YAZIP SONRA CEVAPLARA KAPATARAK KONULARI KİLİTLİYORSUN

Sence böylemi DOSTLUKLAR KURULUYOR yap et sonra hiç bir şey olmamış gibi DOST ve ARKADAŞ ARA

Aslında bunu CÜMLE ALEM BİLİYOR kimlerin başının altından cıkıp kişilere saldırtanları açık olarak isim vereyim başta KARETERLERİ BOZUK OLAN BAŞTA EDİRNEDEN H. AYDOĞMUŞ vede ONUN GİBİ OLAN YANDAŞI TEKİN

Bunları sende biliyorsun ne gibi KAREKTERLERİ OLDUĞUNU sitelerden bir anket yap bir tane yakın dostları yoklar olmadıkları gibi kimseler bunlarla MUHATAP OLMAK İSTEMİYORLAR KENDİ MEMLEKETLERİNDE BİLE, İYİ İNSANLAR OLSALARDI BİR ÇOK SİTELERDEN KOVULMAZLARDI

BUNLARLA YOLA ÇIKIP VEDE ANLATIMLARINLA TANIMADIĞIN KİŞİLERLE POLİMİĞE GİRMEMEN HELE YAŞ ORANTILARI SENDEN ÇOK BÜYÜKSELER SANA TAVSİYEM DOST DEĞİL BU KİŞİLER GİBİ DÜŞMAN EDİNİRSİN

BENDEN ISRARLA ADRESİMİ İSTİYORDUN TEL. 0536 529 36 70 YENİDOĞAN MAH.SİNEMA CAD.DAR SK.NO 1 KAT 5 GOP İSTANBUL YADA ŞÖYLEDE YAPABİLİRİM SEN İST SINIRLARI İÇİNE GEL BEN SENİ ALIRIM VEYA ALDIRTIRIM O KONUDA RAHAT OL

İBRAHİM GÖKKAYRAK

Mesaj tarafından Hüseyin BAŞOĞLAN Perş. Mayıs 28, 2009 2:30 pm

İBRAHİM GÖKKAYRAK demiş ki:
[b]Dolapçı besleyen arkadaşları, gönül veren arkadaşları tanıyıp dostluklar kurmak büyük bir mutluluk olacaktır. Dolapçı güvercinlerine emek veren, yetiştiren, uçuran tüm yetiştiricilerimize, güvercinleri ile birlikte sağlıklı, mutlu nice sezonlar geçirmelerini diler, bu siteninde güvercin camiasına hayırlı uğurlu olmasını dilerim..
Saygılarımla.
Hüseyin BAŞOĞLAN

Sayın Hüseyin Başoğlan öncelikle aramıza HOŞ GELDİN

Yukardaki yazını alıntı yapmamın sebebi yazını okuman vede gözden geçirmen kendi sitende YAKINEN TANIMADIĞIN KİŞİLER olarak ben ve diğer benim tanıdıklarıma yani arkadaşlarıma HAKARETLER EDEREK SİTENDE İSTEDİĞİN GİBİ TANIMADIĞIN KİŞİLERE KİŞİSEL YAZILAR YAZIP SONRA CEVAPLARA KAPATARAK KONULARI KİLİTLİYORSUN

Sence böylemi DOSTLUKLAR KURULUYOR yap et sonra hiç bir şey olmamış gibi DOST ve ARKADAŞ ARA

Aslında bunu CÜMLE ALEM BİLİYOR kimlerin başının altından cıkıp kişilere saldırtanları açık olarak isim vereyim başta KARETERLERİ BOZUK OLAN BAŞTA EDİRNEDEN H. AYDOĞMUŞ vede ONUN GİBİ OLAN YANDAŞI TEKİN

Bunları sende biliyorsun ne gibi KAREKTERLERİ OLDUĞUNU sitelerden bir anket yap bir tane yakın dostları yoklar olmadıkları gibi kimseler bunlarla MUHATAP OLMAK İSTEMİYORLAR KENDİ MEMLEKETLERİNDE BİLE, İYİ İNSANLAR OLSALARDI BİR ÇOK SİTELERDEN KOVULMAZLARDI

BUNLARLA YOLA ÇIKIP VEDE ANLATIMLARINLA TANIMADIĞIN KİŞİLERLE POLİMİĞE GİRMEMEN HELE YAŞ ORANTILARI SENDEN ÇOK BÜYÜKSELER SANA TAVSİYEM DOST DEĞİL BU KİŞİLER GİBİ DÜŞMAN EDİNİRSİN

BENDEN ISRARLA ADRESİMİ İSTİYORDUN TEL. 0536 529 36 70 YENİDOĞAN MAH.SİNEMA CAD.DAR SK.NO 1 KAT 5 GOP İSTANBUL YADA ŞÖYLEDE YAPABİLİRİM SEN İST SINIRLARI İÇİNE GEL BEN SENİ ALIRIM VEYA ALDIRTIRIM O KONUDA RAHAT OL

Teşekkürler İbrahim bey hoş bulduk. Benimle olan sorunlarınızı yeni oluşumlara taşırsanız hiçbir yere varamayız. Neyse ben sizinle uğraşmayacağım. Saygıda kusur etmem. Sizde rica ediyorum bana veya benimle ilgili bir yere yazmayın.
İyi Çalışmalar.
Hüseyin.
Hüseyin BAŞOĞLAN
Hüseyin BAŞOĞLAN

Mesaj tarafından BARIŞ ÇOLAK Cuma Mayıs 29, 2009 10:47 am

İbrahim abi Hüseyin kardeşim sizlerden isteyim bu sitede polimik yarat mamanız bende diyer sitelerde olduğu gibi konu kitlemek istemiyorum zaten böyle şeylere de gerek yok sizlerin uzlaşmacı vede iyi niyetli oldunuzdanda şüpemyok ..

SAYGILARLA;Barış ÇOLAK

BARIŞ ÇOLAK

Mesaj tarafından HÜSEYİN ÜNAL Cuma Mayıs 29, 2009 3:01 pm

ben ne oldunu anlayamadım ama gercekten bu olay hakarete var madan kapansa bence iyiolur sevgilerle

HÜSEYİN ÜNAL

- Similar topics